Вибирайте з наших популярних
ігрових серверів

Миттєве налаштування

Усі замовлення на нові послуги автоматично надаються нашою системою після отримання оплати. Ми миттєво надамо ваші послуги онлайн.

24/7 Підтримка

Чи вважаєте ви неприпустимим очікування відповіді на запити технічної підтримки годинами, можливо, днями? У нас середній час відповіді 10 хвилин.

99% Аптайм

Ми підтримуємо високу доступність мережі, розміщуючи нашу інфраструктуру лише в найкращих у галузі центрах обробки даних з найнадійнішими висхідними каналами.

Необмежене зберігання

Більше 80% нашої інфраструктури зараз складається не з SSD, а з NVMe SSD. Вони більш ніж у 7 разів швидше, ніж SSD, і до 20 разів швидше, ніж HDD!

Тестовий сервер, переконайтеся самі

134.249.242.156:22022

CS 1.6

134.249.242.156:25565

Minecraft

134.249.242.156:7777

SAMP

Питання що часто задаються

Ми побудували свій бізнес на передумові можливості надавати чесні, високопродуктивні послуги хостингу за менші витрати. У TOPUA ми всі геймери. Ми любимо грати в ігри, які ми розміщуємо, і маємо реальний досвід роботи з цими серверами просто для задоволення.
У більшості випадків ви можете віддалено підключатися до VPS і використовувати його як звичайний комп’ютер, але лише розміщувати на ньому файли тощо. До нашої ігрової панелі у вас немає віддаленого доступу. Ви керуєте своїм сервером через наш веб-сайт Game Panel. Ви можете редагувати файли, перезавантажувати сервер, створювати резервні копії та багато іншого. Для доступу до файлів ми також пропонуємо доступ до FTP (Filezilla / WinSCP). Перегляньте нашу безкоштовну демонстраційну панель.
Так, ти можеш! Ми не тільки пропонуємо безкоштовний менеджер субдоменів на нашій ігровій панелі, але ви також можете створити свій власний субдомен і зробити його вказівкою на IP і порт ваших серверів. Ми рекомендуємо переглянути це відео, щоб дізнатися, як налаштувати свій власний субдомен.
Ви можете легко керувати файлами сервера на нашій ігровій панелі за допомогою нашого файлового менеджера. Робіть будь-що: завантажуйте, видаляйте чи редагуйте файли. Ми настійно рекомендуємо використовувати FTP (Filezilla / WinSCP) для завантаження файлів, оскільки це набагато простіше, ніж завантажувати файли через наш файловий менеджер.
Ми ніколи не рекомендуємо ділитися обліковим записом іншим. Якщо вам потрібно надати комусь доступ до свого сервера, створіть для нього суб-користувача на нашій ігровій панелі. Ви можете легко надати їм доступ до будь-якої завивки, яка бажаєте, створюючи більш безпечне середовище для керування вашим ігровим сервером.

Що кажуть наші клієнти

Олег ~

У нас є Сервер уже кілька місяців, eddy допоміг мені з багатьма проблемами, оскільки ми не знали, що робити на початку!

Дмитро ~

Купив сервер, налаштування було миттєвим! Привітна підтримка та швидкі сервери!

Никола ~

Сервер працює чудово, гарна робота! Я з Івано-Франківська, і сервер працює чудово, майже без затримок, незважаючи на відстань!

Nyheder

Feb 21st

Info Company

Зв'язок з нами Підтримка працює: 9:00 - 19:00 Email: support@uahost.com.ua     Про нас Хостинг провайдер uahost.com.ua , є унікальним проектом, ми надаємо якісні послуги для геймерів України, підтримуємо ...

May 31st

Як вибрати хостинг серверів КС 1.6

Як вибрати хостинг серверів КС 1.6 При створенні сервера будь-який адмін стикається з вибором хостингу серверів КС 1.6, адже на цьому ґрунтується будь-який успішний проект і уявити грабельний ...